برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

نکات حقوقی سایت

نکات حقوقی
در دنیایی که فعالیت کسب و کارهای مجازی رو به افزایش است تعریف و آگاه بودن از حقوق و تعهدات مشتریان و صاحبین مشاغل و در نتیجه اعتماد سازی بین این دو گروه در درجه اول اهمیت می باشد. بنابراین تعریف و تدوین قواعد و قوانینی برای انجام توافقات و تعاملات با مشتریان لازم و ضروری بنظر میرسد تا در خلال آن بتوان براحتی و با اطمینان به داد و ستدهای مجازی پرداخت.
شرایط و قوانین استفاده از سایت کوک مارکت

چنانچه این افتخار را داریم که انتخاب شما باشیم، استفاده و خرید از این سایت به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین استفاده از سایت است. لذا لطفا کلیه مطالب درج شده در آن را با دقت بخوانید.

توجه داشته باشید که روال کاری کوک مارکت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و همچنین قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. کاربر کوک مارکت نیز در مقابل موظف به رعایت قوانین مربوط به کاربران است. در صورتیکه در قوانین اجرایی و روال کاری کوک مارکت تغییری ایجاد شود، در همین صفحه به شما مشتریان گرامی اطلاع رسانی خواهد شد. بنابراین لطفا مطالب این بخش از سایت را در بازه های زمانی مختلف مطالعه نمایید.


تعاریف و مفاهیم


در این بخش واژه‌هایی که در متن از آنها استفاده شده است را تعریف میکنیم:

کوک مارکت: فروشگاه اینترنتی کوک مارکت به آدرس https://www.kookmarket.ir

محتوای سایت: هر چیزی که در سایت کوک مارکت منتشر می‌شود اعم از متن، عکس، خبر، مقاله، مشخصات کالاها، اخبار منتشر شده سایت و ...بعنوان محتوای سایت شناخته می شود.

کاربر: هر فردی که وارد سایت کوک مارکت می‌شود یک کاربر نامیده می‌شود.

عضو: کاربری که در سایت ثبت نام میکند و ثبت نام او توسط کوک مارکت تایید می شود عضو سایت شمرده می شود.

مشتری: هر عضوی که از فروشگاه اینترنتی کوک مارکت خرید نماید.

سفارش: کالا یا کالاهایی که توسط مشتریان انتخاب می شود و فرآیند خرید آن ها کامل می شود.

استعلام: درخواست مشتری برای بررسی موجودی یا تغییرات احتمالی کالاها


قوانین عمومی


1- محصولات ارائه شده در کوک مارکت به صورت آنلاین عرضه می‌گردند. مسئولیت مربوط به محتوا، قیمت، شرایط، کیفیت و خدمات پس از فروش بر عهده شرکت‌ها و واردکنندگان کالا است.

2- خریداران حداکثر تا 2 روز بعد از ثبت سفارش و تایید آن، فرصت دارند درخواست ارسال فاکتور را ثبت کنند.

3- در شرایط خاص مثل فروش های ویژه فصلی یا تخفیفات مناسبتی، احتمال لغو شدن سفارش به دلایلی مانند اتمام موجودی وجود دارد که امکان سفارش گیری جدید متوقف شود.

4- کاربران گرامی لطفا هنگام ثبت نام و عضویت در سایت دقت کنند تمامی اطلاعات خواسته شده در فرآیند ثبت نام را کامل پر کنند تا سفارش ثبت شده آنها قابل پیگیری و تحویل باشد.

5- شما متعهد هستید که از سایت به گونه‌ای که باعث هر گونه آسیب شود، استفاده نخواهید کرد.

6- خریدار باید قبل از تکمیل فرم سفارش کالا، از انتخاب خود اطمینان کامل حاصل کند.

7- پس از تایید سفارش در حالت "ارسال شد" یا "پرداخت شد" انصراف از خرید کالا امکان پذیر نیست.

8- مشتری سایت باید هنگام دریافت کالا با دقت آن را بررسی کرده و در صورت معیوب بودن یا مغایرت با کالای سفارش داده شده، از پذیرش آن خودداری نماید.

9- بهتر است خریدار در هنگام مراجعه پیک یا مامور پست، در محل حضور داشته باشد چرا که در صورت برگشت محصول، هزینه ارسال مجدد کالا به عهده خریدار خواهد بود.

10-  مسئولیت مامور حمل کالا، تحویل کالا درب آدرس داده شده است. لذا ساکنین آپارتمان‌های مسکونی یا برج‌های تجاری نباید تقاضای اعزام پیک به طبقات بالا را داشته باشند.

11- در صورتی که کالای ارسال شده با سفارش مشتری مطابقت نداشته باشد، کوک مارکت باید اقدام به تعویض کالا کند. و در صورت عدم موجودی، یا به انتخاب مشتری با کالای دیگری تعویض می‌شود یا وجه پرداختی بازگردانده می‌شود.


ارتباط با کوک مارکت


-    آدرس و تلفن‌های ثبت شده کاربران در هنگام عضویت در کوک مارکت تنها کانال‌های ارتباطی مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات از طریق این کانال‌های ارتباطی صورت خواهد گرفت.
-    کوک مارکت ممکن است جهت اطلاع رسانی رویدادها، تخفیف‌ها، خدمات و سرویس‌های ویژه به اعضای خود پیامک ارسال کند یا ایمیل بزند. در صورت عدم تمایل به دریافت این گونه پیام‌ها می‌توانید عضویت خود را لغو کنید.
-    در صورت داشتن هر گونه پرسشی با ما در ارتباط باشید.

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم